Ostu info

Toodete valimine ja ostmine.
Müügil olevad tooted on enamasti vähemalt 1tk lao seisuga.  Täpne laoseis kajastub toote juures. Juhul kui toode on otsas, kuvatakse selle juures “järeltellimisel”.
Järeltellimisel oleva kauba orienteeruv valmistamise aeg on 2 nädalat.
Täpne tarne aeg täpsustatakse tellijale e-maili või telefoni teel. Kui tellimusel on konkreetne ajaline kätte saamise soov, siis tasub üle täpsustada.

Veebis olevate toodete pildid on illustratiivsed. Kuna kõik tooted ükshaaval käsitööna valmistatud, siis võib olla mõningaid erisusi toote tooni või kuju osas.  Suuruste vahemikud on näidatud kirjelduses.
Kui soovid mõnd toodet personaliseerida, nt kirjutada põhja alla õnnesoov või kruusile midagi erilisemat, siis kirjuta see tellimust vormistades “Tellimuse märkused” lahtrisse.

TASUMINE
Tellimise vormistamisel saad valida tasumise viisiks kas “pangamakse” või “tasumine kauba üle andmisel”.  Pangamakse korral saadetakse Sulle e-meilile maksmise info.

TRANSPORT
Saatmine pakiautomaadiga
Kui valid “Saatmine pakiautomaadiga”, siis kirjuta “Tellimuse märkused” lahtrisse, mis linna ja mis automaati soovid pakki saada. Määratud hind on Eestisisese saatmise puhul.
Kui toote juures on märge “kinkepakis” ja Sa valid transpordi teenuse, siis pakitakse see kahekordsesse pakendisse.

Transport kokkuleppel
Salongi mul ei ole ja seetõttu ei ole kindlat kohta kuhu saaks pakile järgi tulla. Tallinnas liigun vähemalt kord nädalas. Kesklinnas saaksin ise ära tuua või jätta kuskile.
Loomulikult võib tulla järgi ka Vanakülla, otse savituppa 🙂

Küsimuste korral helista julgelt 56 499 322!