TOODETEST


MIKS ON MINU KAUBAMÄRK “KEERUD KERAAMIKA”

Mulle meeldib, kui tegijat tuntakse tema tehtud asjade järgi ja toodetel on tegija nägu. Seepärast hakkasin Keerdudest teadlikult enda jaoks märgilist sarja kujundama. Selliselt oli mul end lihtsam määratleda. Keerdudega alustades ei kujutanud ma tegelikult ettegi, et plaanitav terviksari nii laiaks kujuneb. Tänaseks on sarjal juba päris palju mudeleid ja mõtteid, kuidas seda veelgi laiendada, tuleb ikka veel juurde.

Keerdusid on suuremaid, väiksemaid, õhulisemaid, madalamaid ja kõrgemaid. Lauale, kapile, seinale.
Kuna ma valuvorme ei kasuta, siis on kõik esemed lisaks glasuurile ka vormilt kordumatud ja saanud oma lõpliku kuju meeleolust, mis mul tegemise hetkel oli.

Keerud hakkavad elama ja loovad terviku just koos olles.
Soleerides kenasti ka üksi, hakkavad nad mitmekesi
eriti kaunilt kokku kõlama.

GO6A8577Oma tooteid teen ma kõrgkuumussavist. Keerdude glasuurimisel olen enamasti kasutanud pritsimistehnikat.

Armastan tervikut ja läbimõeldud ja tervikuna töötavaid lahendusi.  Seepärast kujunevad ilmselt minu toodetele iseenesest sarjad. Keerud said oma perekonda Oad ja Laine. Kõik on samast suguvõsast, kuid loomult on kõik natuke erineva iseloomuga.

Suur Laine vaas täisuba_ylevaadetort_ja uba

Korralik keraamik ilma kruuse valmistamata ei saa!

Kruuse olen teinud juba väga erinevaid. Stiili poolest on need muidugi sarnased. Ega ma väga mitte “oma nägu” asju teha oskagi. On olnud nii logoga kruuse,  kui eritellimus kruuse.  Jätkuv klientide lemmik on aga ikkagi südamlik oakruus. Kruusivariandid