Ostu info ja privaatsuspoliitika

Toodete valimine ja ostmine.
Müügil olevad tooted on enamasti vähemalt 1tk lao seisuga.  Täpne laoseis kajastub toote juures. Juhul kui toode on otsas, kuvatakse selle juures “järeltellimisel”.
Järeltellimisel oleva kauba orienteeruv valmistamise aeg on 2 nädalat.
Täpne tarne aeg täpsustatakse tellijale e-maili või telefoni teel. Kui tellimusel on konkreetne ajaline kätte saamise soov, siis tasub üle täpsustada.

Veebis olevate toodete pildid on illustratiivsed. Kuna kõik tooted ükshaaval käsitööna valmistatud, siis võib olla mõningaid erisusi toote tooni või kuju osas.  Suuruste vahemikud on näidatud kirjelduses.
Kui soovid mõnd toodet personaliseerida, nt kirjutada põhja alla õnnesoov või kruusile midagi erilisemat, siis kirjuta see tellimust vormistades “Tellimuse märkused” lahtrisse.

TASUMINE
Tellimise vormistamisel saad valida tasumise viisiks kas “pangamakse” või “tasumine kauba üle andmisel”.  Pangamakse korral saadetakse Sulle e-meilile maksmise info.

TRANSPORT
Saatmine pakiautomaadiga
Kui valid “Saatmine pakiautomaadiga”, siis kirjuta “Tellimuse märkused” lahtrisse, mis linna ja mis automaati soovid pakki saada. Määratud hind on Eestisisese saatmise puhul.
Kui toote juures on märge “kinkepakis” ja Sa valid transpordi teenuse, siis pakitakse see kahekordsesse pakendisse.

Transport kokkuleppel
Salongi mul ei ole ja seetõttu ei ole kindlat kohta kuhu saaks pakile järgi tulla. Tallinnas liigun vähemalt kord nädalas. Kesklinnas saaksin ise ära tuua või jätta kuskile.
Loomulikult võib tulla järgi ka Vanakülla, otse savituppa 🙂

Küsimuste korral helista julgelt 56 499 322!

 

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Keerud OÜ kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks. 

Püsikliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:

• kontaktandmete (sh sinu nimi, isikukood,postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel meie veebisaidil või mujal (nt kauplused);
• veebisaidi kasutamisel kliendi kontoinfost või küpsiste (cookies) kaudu;
• ostu või tellimuse sooritamisel meie poes või e-poes isiku kontaktandmete või ostueelistusi puudutavate andmete talletamisel (Keerud OÜ võib paluda teatud veebilehe aladel vabatahtlikult esitada isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Nõutavad sikuandmed võivad sisaldada nime, aadressi, postiindeksit, e-posti aadressi, telefoninumbrit ja teisi andmeid);
• järelmaksutaotluse esitamisel.

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie poodides ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse selles privaatsuspoliitikas isikustamata andmetena. 

Kogutud isikuandmete kasutamine 

Kogutud isikuandmete abil saame teavitada kliente Keerud OÜ tooteuudistest, kampaaniatest ja tulevastest sündmustest. Klient, kes ei soovi olla meie uudiskirjaloendis või saada teavitusi teda huvitada võivatest toodetest, saab ennast adressaatide sihtrühmast igal ajal eemaldada. Kogutud isikuandmeid kasutame ka kauba kohaletoimetamiseks ning kliendi ees võetud kohustuste täitmiseks. Kliendi paremaks teenindamiseks võib Keerud OÜ avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele, kes osutab Keerud OÜ’le teenuseid ning on lepinguga kohustunud hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandaks osapooleks on näiteks meie partner, kelle ülesanneteks on e-poes müüdavate kaupade transport või järelmaksu teenuse pakkumine.

Isikuandmete kaitse

Keerud OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Keerud OÜ-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. 

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes või püsikliendi avalduse täitmisel oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest kõiki püsikliente. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil triin@keerud.ee